107,6 FM

27.10.2017 | Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie.

Targi książki - raj dla czytelnika, czy raczej przedsionki piekła? Setki wydawców i setki tysięcy tytułów... Sztuka wyboru, ktoś powie. A może trzeba zdać się na przypadkowe spotkania i niespodziewane inspiracje?

 

27.10.2017 | Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie.   Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Tłumy na Międzynarodowych Targach Książki niektórych przyciągają, innych skutecznie odstraszają. My zaryzykujemy! Zobaczymy co uda się złowić...

27.10.2017 | Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie.   Jonathan Carroll na spotkaniu autorskim w Bibliotece Śląskiej

Czy warto otworzyć szufladkę z etykietą "realizm magiczny"? Tak właśnie klasyfikowana jest twórczość Jonathana Carrolla. Propozycja dla tych, którzy mają ochotę dać się porwać i zagubić w wymyślonym przez autora świecie. Carroll radzi: jeśli książka nie wciągnęła cię w ciągu lektury pierwszych 50 stron, nie czytaj! "Mr. Breakfest" - warto skosztować!

27.10.2017 | Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie.   "Chcę być kimś" - z autorem Michałem Zawadką

Podglądać i podsłuchiwać Autora jak rozmawia z szukającym dobrej książki młodym człowiekiem, to może niezbyt grzeczne, ale jakie interesujące! Michał Zawadka zainspirował również mnie. "Chcę być kimś!" - podejmujemy wyzwanie.

27.10.2017 | Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie.   Katarzyna Ryrych

 

Katarzyna Ryrych ukończyła filologię angielską na UJ, od lat uczy angielskiego, maluje obrazy i pisze książki. Dla dorosłych, młodzieży i drobiazgu - jak mówi o dzieciach. Trzykrotna laureatka Konkursu Literackiego im. Astrid Lindgren. Na Targach Książki prezentowała najnowszą powieść pt. Hodowla.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji

Programy