107,6 FM

3.11.2019 | Księga pocieszenia

Apokalipsa świętego Jana zdecydowanie za często traktowana jest jedynie jako księga tajemnic i katastroficznych wizji. O tym, że jest słowem objawienia i pocieszenia przekonuje autor tłumaczenia i komentarza do Apokalipsy św. Jana ksiądz Dawid Ledwoń.

-To był dobry pomysł - mówi o serii wydawniczej Księgarni Świętego Jacka "Biblia Impulsy" biblista ks. Dawid Ledwoń. - Nowe tłumaczenie, świeże podejście do Słowa Bożego, przystępne komentarze, ciekawostki i próba aktualizacji, to cechy lektury, które przyciągnęły młodego czytelnika.

 

3.11.2019 | Księga pocieszenia  

- Apokalipsa, to nie tylko katastroficzne wizje. To księga pocieszenia i tekst, który wyjaśnia tajemnice wiary. Ks. Ledwoń z nadzieją mówi o tym, że coraz więcej czytelników próbuje wyciągać Księgę Objawienia ze stereotypów i szufladek...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji