107,6 FM

10.11.2019 | Po drugiej stronie życia.

Niezwykła książka i przejmujące świadectwo. Nie ma w tej opowieści nic sprzecznego z tym, czego uczy Kościół Katolicki, co wyznajemy w Credo, co wyjaśniają teologowie. A jednak historia Andrzej a Duffka powoduje, że prawdy wiary staja się namacalne. Posłuchajcie o człowieku, który dostał drugie życie.

Po drugiej stronie życia.   Po drugiej stronie życia.

Czy to możliwe, by stamtąd wrócić? By wymknąć się śmierci i opuścić zaświaty? Zawsze sceptyczna do historii z serii "życie po życiu", tym razem z ogromnym wzruszeniem wsłuchuję się w opowieść pana Andrzeja Duffeka oraz autora książki i filmu Jarka Mańki.

 

10.11.2019 | Po drugiej stronie życia.  

 

 

Przeczytaj historię Andrzeja Duffka:

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji

Programy