107,6 FM

29.12.2019 | Maryja i ksiądz Dolindo

Szymon Królikiewicz, teolog, autor książki "Maryja i ksiądz Dolindo" zaprasza do lektury wszystkich, dla których ważna jest modlitwa "Jezu, Ty się tym zajmij!"

Maryja i ksiądz Dolindo   Maryja i ksiądz Dolindo

Dlaczego ksiądz Dolindo tak dobrze znany jest w Polsce?

Kim dla autora jest bohater książki? Osobisty charakter naukowych poszukiwań.

Ksiądz Dolindo a Sobór Watykański II

Maryja w życiu księdza Dolindo. Zaproszenie do lektury Pisma Świętego.

29.12.2019 | Maryja i ksiądz Dolindo  
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji

Programy