107,6 FM

Maciej Biskupski: Prawnicy będą analizowali materiał TVP o Katowicach

- Prawnicy Urzędu Miasta będą analizowali materiał TVP - powiedział w Radiu eM Maciej Biskupski, przewodniczący katowickiej Rady Miasta. Odniósł się w ten sposób do głośnego materiału o Katowicach, który wyemitowała telewizja publiczna.- Nie wydaje mi się, by osoby, które przygotowywały ten program miały jakiś inny cel niż pokazanie Katowic w niekorzystnym świetle - mówił w Radiu eM Maciej Biskupski. Przewodniczącego katowickiej Rady Miasta pytaliśmy o magazyn Anity Gargas, w którym mowa m.in. o budowie stadionu miejskiego.

Na pytanie, dlaczego w programie nie wypowiedział się żaden z radnych rządzącego Katowicami Forum Samorządowego, Maciej Biskupski odpowiedział: "byłem przeświadczony, że wypowiedzi radnych będą choć częściowo zmanipulowane". - Co do stadionu, sytuacja jest patowa, ale według moich informacji trwają dość zaawansowane rozmowy między urzędem miasta a projektantami - powiedział przewodniczący Rady Miasta.
 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy