107,6 FM

19.01 | Chirurdzy. Opowieści prawdziwe

Lech Mucha, autor książki, to lekarz narażający swoich czytelników na spore emocje. Pisze z autopsji, a nam towarzyszą sprzeczne uczucia: dobrze na takiego chirurga trafić, czy lepiej poznawać go jedynie w czasie pasjonującej lektury...

Chirurdzy. Opowieści prawdziwe   Chirurdzy. Opowieści prawdziwe

Lech Mucha, chirurg, autor książek i człowiek wielu pasji. Rozmowę zaczynamy od opowieści o motorach, muzyce i sporcie. Na szpital, akcje ratunkowe i refleksje o powołaniu przyjdzie jeszcze pora...

Pierwszy impuls do napisania książki?

Obok emocjonujących opowieści z lekarskiego poligonu w książce znaleźć można praktyczne rady, jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia.

Wiara w życiu lekarza.

19.01 | Chirurdzy. Opowieści prawdziwe  

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • Lech Mucha
  30.01.2020 23:02
  Literówka w nagłówku...

  Od moderatora
  Dzieki poprawiłem :)
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji

Programy