107,6 FM

Czeladź. Przeprowadzono pierwszy tak skomplikowany zabieg w chorobie refluksowej przełyku. Pacjentka czuje się dobrze

Lekarze ze szpitala w Czeladzi jako pierwsi w Polsce przeprowadzili tak skomplikowaną operację. Pomogli pani Krystynie, która zmaga się z chorobą refluksową przełyku, mając przy tym wile innych i niebezpiecznych schorzeń.

Zabieg był skomplikowany, bo pacjentka cierpi na wiele innych chorób. Przeszła m.in. udar mózgu, cierpi też na nadciśnienie i cukrzycę. Jak zmieniło się jej życie po operacji? Zapytaliśmy samą pacjentkę Krystynę Charlicką:

Obecnie pani Krystyna czuje się dobrze, a jej stan z dnia na dzień jest coraz lepszy. Mówi Marek Czekaj - dyrektor do spraw lecznictwa szpitala w Czeladzi:

Operacja, której podjęli się lekarze z Czeladzi była pierwszym tego typu zabiegiem przeprowadzonym w Polsce.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama