107,6 FM

Janusz Steinhoff: Rząd nie powinien ręcznie sterować branżą górniczą

- Rząd nie powinien ręcznie sterować branżą górniczą - powiedział w Radiu eM były wicepremier i minister gospodarki Janusz Steinhoff.

Janusz Steinhoff: Rząd nie powinien ręcznie sterować branżą górniczą.
Radio eM

Dyskusja o zarobkach górników, podwyżkach, trzynastkach i czternastkach powinna odbywać się między zarządem spółki a związkowcami - powiedział w Radiu eM były wicepremier i minister gospodarki Janusz Steinhoff. Odniósł się w ten sposób do wczorajszego strajku ostrzegawczego w Polskiej Grupie Górniczej i sytuacji tej spółki. Skrytykował przy tym ręczne, w jego opinii, sterowanie górnictwem.

W czwartek mają odbyć się kolejne rozmowy zarządu PGG ze związkami zawodowymi z udziałem wicepremiera Jacka Sasina. - Ze związkowcami można się porozumieć, ale oni wymagają od drugiej strony rzetelności, uczciwości i kompetencji - dodał gość Radia eM.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama