107,6 FM

Śląskie. Trzy dodatkowe pociągi w rozkładzie Kolei Śląskich. Jaki rozkład w Poniedziałek Wielkanocny?

Dodatkowe pociągi w nowym rozkładzie jazdy Kolei Śląskich. Po tym jak siatka połączeń uległa zmniejszeniu, postanowiono wprowadzić kolejne zmiany, które obowiązują od 11 kwietnia. Na wniosek pasażerów w dni robocze będą kursowały o 3 pociągi więcej.

Zmiany w rozkładzie Kolei Śląskich. Od 11 kwietnia siatka połączeń ulegnie kolejnej zmianie. O szczegółach zmian, które wchodzą w życie w sobotę mówi Magdalena Iwańska z Kolei Śląskich:

Magdalenę Iwańską z Kolei Śląskich zapytaliśmy też jaki rozkład jazdy przewidziany jest na Wielkanocny Poniedziałek?

Szczegóły znaleźć można na stronie internetowej Kolei Śląskich. Przewoźnik zapewnia, że pociągi są dostosowane pod względem pojemności, tak aby podróżni mogli zajmować co drugie miejsce siedzące.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama