107,6 FM

26.04.2020 | Na Niedzielę Biblijną "Biblijne Impulsy"

O serii "Biblijne Impulsy" wydawanej przez Księgarnię Świętego Jacka rozmawiamy z jej redaktorem naukowym ks. dr Januszem Wilkiem. Autor przedstawia także swoją najnowszą pracę "Komentarz biblijno-duchowy do Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny".

26.04.2020 | Na Niedzielę Biblijną "Biblijne Impulsy"  

Przygoda duchowa i naukowa odkrywania Biblii rozpoczęła się od postanowienia. Kilkunastoletni Janusz obiecał sobie, że do matury przestudiuje rzetelnie Nowy Testament.

Okładka serii "Biblia Impulsy" ma swoje głębokie przesłanie, żeby je dobrze odczytać potrzebna jest odrobina wiedzy medycznej.

Czas na wspólne czytanie. Ksiądz Janusz proponuje fragment z Listu do Filipian - potomków rzymskich legionistów. Co znaczy zachęta z wersetu z 16, by równo maszerowali?

26.04.2020 | Na Niedzielę Biblijną "Biblijne Impulsy"  

"Komentarz biblijno-duchowy do Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny" - to najnowsza propozycja Księgarni Świętego Jacka. Ksiądz Janusz Wilk opowiada o bogactwie treści tradycyjne j modlitwy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji