107,6 FM

Chorzów. "Trzej Towarzysze" z serią wideo-świadectw. Bracia opowiadają historę powołania

Trwa Tydzień Modlitw o Powołania do Życia w Kapłaństwie i Życiu Zakonnym. Franciszkańskie Centrum Młodzieżowo Powołaniowe "Trzej Towarzysze" z Chorzowa przygotowało z tej okazji serię wideo-świadectw " I JESTEM".

"I JESTEM" taką nazwę nosi cykl wideo-świadectw, które przygotowało Franciszkańskie Centrum Młodzieżowo-Powołaniowe w Chorzowie. Pomysł wpisuje się w trwający Tydzień Modlitw o Powołania do Życia w Kapłaństwie i Życiu Zakonnym. O tym dlaczego franciszkanie wybrali taką formę pokazania historii życia każdego brata mówi ojciec Kryspin Maćczak:

- mówił w swoim  wideo-świadectwie brat Pio Siury (wszystkie świadectwa można obejrzeć tutaj). Historią drogi do zakonu podzielił się też m.in. brat Marcin Lasota:

- dodawał ojciec Euzebiusz Skorupa. Szczegóły projektu "Pomoc powołaniom" znaleźć można na stronie internetowej trzejtowarzysze.com.

Słuchaj więcej: Wideo-świadectwa Franciszkanów w Tygodniu Modlitw o Powołania

Chorzów. "Trzej Towarzysze" z serią wideo-świadectw. Bracia opowiadają historę powołania   Szczegóły projektu "Pomoc powołaniom" można znaleźć na stronie trzejtowarzysze.com FCMP Trzej Towarzysze
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama