107,6 FM

23.09.2020 | Lektura, to także spotkanie!

O tym, że czytanie, to często spotkanie przekonują mnie moi rozmówcy - prezes "Księgarni Świętego Jacka" diakon Tadeusz Cieślik, oraz biblistka Maria Miduch.

W salonie Księgarni Świętego Jacka   W salonie Księgarni Świętego Jacka

W  nowo otwartym salonie "Księgarni Świętego Jacka" w Katowicach przy ulicy Wita Stwosza książkę można przejrzeć przy dobrej kawie. To będzie także miejsce spotkań autorskich - o czym przekonywał mnie prezes wydawnictwa diakon Tadeusz Cieślik. Rozmawiamy o najbliższych wydarzeniach oraz planach wydawniczych.

"Boskie świętowanie" - książka dr Marii Miduch i Szymona Żyśki, to zaproszenie do stołu, przy którym nakarmimy i ciało i ducha. W rozmowie o tym, jak świętują wierzący Żydzi i czego możemy się od nich nauczyć.

Z autorką Marią Miduch   Z autorką Marią Miduch

 

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji