107,6 FM

29.12.2020 | Siła nadziei. Uwierzcie w koniec świata

Wznowienie wywiadu Judyty Syrek z ojcem Joachimem Badenim pokazuje, że słowa prorocze z czasem nie tylko nie tracą na aktualności, a wręcz przeciwnie zyskują nową siłę. Siłę nadziei!

29.12.2020 | Siła nadziei. Uwierzcie w koniec świata  

- Wchodziłam w temat paruzji jako totalny laik. To ojciec Joachim pokazał mi, że wiara w paruzję - powtórne przyjście Chrystusa, czyli ostateczne pokonanie zła - jest czymś kluczowym dla chrześcijaństwa - wspomina autorka. W rozmowie mocne słowa na temat działania antychrysta, które przejawia się w aborcji i pedofilii, na które, jako na grzechy wołające o pomstę do Nieba, zwracał uwagę ojciec Badeni.

Co przywraca nadzieję? Jak po 10 latach słowa mistyka, który zmarł w opinii świętości, pomagają przeżywać czas kryzysu i zgorszenia?

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji

Programy