107,6 FM

28.01.2021 | "Rodzinne pole minowe"

Co zakonnik może wiedzieć o konfliktach małżeńskich, kłótniach z dziećmi i trudnych relacjach z teściową? W najnowszej książce ojca Adama Szustaka poszukamy skutecznej pomocy na kryzysy, jakie pojawiają się w naszych domach nie tylko podczas pandemii.

28.01.2021 | "Rodzinne pole minowe"  

 

Obraz zbyt wielu rodzin przypomina pole minowe lub wojskowy poligon- przekonuje ojciec Adam Szustak - gdzie praktycznie na każdym kroku w codzienności można natknąć się na niebezpieczną minę. Co jakiś czas wybuchają, mniejsze lub większe, kłótnie, konflikty, a ich rezultatem są nieporozumienia, bolesne zranienia, a niestety także w coraz częstszym przypadku, może dochodzić nawet do całkowitego rozpadu rodzinnych więzi.

W książce znajdziemy poszukiwania na pytania:

  • Jak to zrobić, żeby nikogo nie krzywdzić?
  • Jak w praktyce nauczyć się przebaczać?
  • Jak budować trwałą i cudowną miłość?
  • Jak brać odpowiedzialność za siebie nawzajem?

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji