107,6 FM

13.05.2021 | Czytamy o zamachuna Jana Pawła II

W czterdziestą rocznicę zamachu na papieża sprawdzamy, co dziś wiemy o tym wydarzeniu i jakie śledztwa na przestrzeni lat próbowały zbliżyć nas do prawdy. Gościem programu Dobry Tytuł jest red. Andrzej Grajewski.

 

 

 Rozmowę zaczynamy od wspomnień z 13 maja 1981 roku - wspomnień związanych z zamachem, ale także z wydarzeniami w kraju i na świecie.

"Agca nie był sam. Wokół udziału komunistycznych służb specjalnych w zamachu na Jana Pawła II" - to tytuł książki - śledztwa IPN autorstwa Andrzeja Grajewskiego i Michała Skwary. Rozmawiamy o tym, jak z roku na rok wiemy coraz więcej i dlaczego tak wiele jest jeszcze pilnie strzeżoną tajemnicą.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji