107,6 FM

Tarnowskie Góry. Uczniowie i nauczyciele w piżamach szli przez centrum

Mieszkańcy Tarnowskich Gór mogli się dziś [24.09.2021] natknąć na niecodzienny widok. Po centrum miasta spacerowało kilkaset osób w piżamach, szlafrokach i dresach.

Marsz w piżamach to specjalny happening zorganizowany przez uczniów i nauczycieli Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej. Poprzez akcję chcieli wyrazić wsparcie dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych, dla których piżama czy dres to często strój codzienny.

Tarnowskie Góry. Uczniowie i nauczyciele w piżamach szli przez centrum   Organizując nietypowy happening uczniowie chcieli wyrazić wsparcie dla małych pacjentów onkologicznych, dla których piżama to często strój, który muszą nosić każdego dnia Agata Nurek / Radio eM

Podczas happeningu uczestnicy zbierali także pieniądze na pomoc dla pacjentów chorych na raka. Środki zostaną przekazane Fundacji Gdy Liczy się Czas.

Podobne spacery odbywają się także w innych miastach. Pieniądze zebrane podczas wydarzeń zostaną przeznaczone na pomoc pacjentom dzieci cierpiących na nowotwory.

Tarnowskie Góry. Uczniowie i nauczyciele w piżamach szli przez centrum   Ubrali piżamy by wesprzeć dzieci onkologiczne Agata Nurek / Radio eM

 

 

 

 

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama