107,6 FM

Mój syn. Powieść o dojrzewaniu do miłości

Magdalena Mikutel zaczyna swoją opowieść niczym Alfred Hitchcock od trzęsienia ziemi. Po emocjach, jakie nam funduje w pierwszym rozdziale, bynajmniej nie odpuszcza. W programie Dobry tytuł nie zdradzamy niezwykłych losów bohaterów, ale zaglądamy do ich serc!

Mój syn. Powieść o dojrzewaniu do miłości  

Magdalena Mikutel, z wykształcenia pedagog specjalny, prywatnie szczęśliwa żona Roberta i mama Marysi, Łucji, Szymka, Zuzi i Anieli. Z racji okoliczności mistrzyni szybkich obiadów, wymyślania awaryjnych planów, codziennie lawirująca w świecie skomplikowanych dziecięcych emocji. Pasjonatka literatury, nad wszystkie książki kochająca jednak Pismo Święte. Obserwacja tego, jak w jej życiu Ono staje się rzeczywistością, jest jej największą fascynacją.

 

W pierwszej części audycji rozmawiamy o niezwykłych losach bohaterów i zaglądamy do kuchni autorki. Nie, nie po to, by podglądać co na obiad. Dowiemy się jak wyglądała praca nad debiutancką powieścią, kim są dla Magdaleny Mikutel jej bohaterowie i co ich historią chce przekazać czytelnikowi.

Książki dla kobiet? Chrześcijańskie romanse? Opowieści pełne emocji? Wyciągamy książkę Magdaleny Mikutel z szufladki "literatura kobieca". To opowieść, która wciągnęła niejednego mężczyznę. A męscy bohaterowie, to ulubione postaci autorki. Rozmawiamy także o literaturze, w której można znaleźć chrześcijańskie przesłanie.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji