107,6 FM

Barbara Pabian: Może się okazać, że paragon grozy to fake news

- W internecie pojawiają się różne rzeczy. Może się okazać, że paragon grozy to fake news - mówiła w Radiu eM prof. Barbara Pabian z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Barbara Pabian: Może się okazać, że paragon grozy to fake news
Radio eM

Prof. Barbara Pabian, która naukowo zajmuje się turystyką przekonywała, że w Polsce nadal można niedrogo spędzić urlop. - Są miejsca, z których możemy korzystać jako turyści, gdzie za niewielkie pieniądze możemy spożyć posiłek czy znaleźć nocleg. To hostele, miejsca na kempingach czy wyjazdy we własnym zakresie - przekonywała prof. Pabian.

Wykładowczyni Uniwersytetu Ekonomicznego cytowała badania, według których Polacy zdecydowani są na wyjazdy wakacyjne nawet mimo inflacji. - Jeśli zorganizujemy sobie wyjazd we własnym zakresie i będziemy przygotowywać posiłki, to nie stracimy zbyt wiele pieniędzy - powiedziała prof. Pabian.

Odnosząc się do informacji, że wielu Polaków zrezygnuje z wakacyjnych wyjazdów odpowiedziała. - Należy zapytać, dlaczego zrezygnuje. Może te osoby preferują turystykę lokalną i regionalną, bo taki jest nowy trend - tłumaczyła prof. Pabian.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.