107,6 FM

Iwona Machera: Biura podróży też mają problemy z odwołanymi lotami, ale gwarantują podróż swoim klientom

– Biura podróży także mają problemy z odwołanymi lotami, ale gwarantują podróż swoim klientom – powiedziała w Radiu eM Iwona Machera, wiceprezes Oddziału Śląskiego Polskiej Izby Turystyki. Potwierdziła, że kłopoty z płynnością ruchu lotniczego dotykają całego świata, natomiast biura podróży w takich sytuacjach starają się szybko organizować zastępcze czartery dla swoich klientów.

Iwona Machera: Biura podróży mają problemy z odwołanymi lotami, ale gwarantują podróż swoim klientom
Radio eM

Iwona Machera podkreśliła, że mimo różnych problemów, wynikających także ze znacznie wyższych cen za usługi turystyczne w tym roku, biura podróży odnotowują bardzo duży ruch. Specyfiką obecnego sezonu letniego jest natomiast odwlekanie przez klientów niemal do ostatniej chwili decyzji o wyborze miejsca i sposobu spędzania wakacji. Generalnie dominuje zainteresowanie ofertami krajowymi.

Goszcząca w „Rozmowie poranka” wiceprezes Oddziału Śląskiego Polskiej Izby Turystyki zwróciła uwagę, że w tym roku nie dochodzi do upadłości biur podróży.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.