107,6 FM

Mariusz Wołosz: Nie zakładam startu w wyborach do Sejmu

- Nie zakładam startu w wyborach do Sejmu, ale będę wspierał samorządowców, którzy się zdecydują - mówił w Radiu eM prezydent Bytomia Mariusz Wołosz.

Mariusz Wołosz: Nie zakładam startu w wyborach do Sejmu
Radio eM

Prezydent Bytomia, który jest również wiceprezesem śląskich struktur Ruchu Samorządowego Tak! Dla Polski powiedział w Radiu eM, że nie rozważa startu w wyborach do parlamentu. Dodał, że będzie wspierał samorządowych kandydatów w kampanii wyborczej. - Jeżeli doświadczeni samorządowcy widzą, że klimat nie jest sprzyjający dla samorządu i nie pomagają nam np. zmiany w podatkach, to kto, jeśli nie oni ma zawalczyć o to, by zmienić te przepisy? Mam nadzieję, że będą mogli ten cel zrealizować - mówił Mariusz Wołosz.

Naszego gościa pytaliśmy również o przyjętą kilka dni temu Strategię Bytomia 2030+. - Ten dokument wskazuje argumenty na to, by ściągać ludzi do miasta i by mogli w nim dobrze żyć - mówił prezydent Bytomia. Dodał, że atutem miasta może być kwestia cen nieruchomości. - Osoby w Polsce, które szukają swojego miejsca na ziemi, a niekoniecznie operują milionami złotych, u nas mogą kupić piękną nieruchomość w dobrej cenie - mówił Mariusz Wołosz.

« 1 »