107,6 FM

Marek Wesoły: Nie mam zamiaru dezerterować, mam pomysły na Rudę Śląską

- Nie mam zamiaru dezerterować, mam pomysły na Rudę Śląską i chcę brać za nią odpowiedzialność – mówił w Radiu eM Marek Wesoły, poseł PiS i kandydat na prezydenta Rudy Śląskiej.

Marek Wesoły: Nie mam zamiaru dezerterować, mam pomysły na Rudę Śląską
Radio eM

Gość „Rozmowy poranka” ogłosił, że po raz czwarty zamierza kandydować na prezydenta Rudy Śląskiej. W Radiu eM pytaliśmy o motywacje Marka Wesołego. - Poddaję się jeszcze raz pod osąd wyborców. Jestem do dyspozycji. Chciałbym dla Rudy Śląskiej jak najlepiej, nie mam zamiaru się z nią rozstawać prywatnie i chciałbym brać za nią odpowiedzialność – mówił poseł PiS. Czy w wyborach samorządowych zamierza startować pod szyldem swojej partii? - Dzisiaj mam drużynę, chcę im liderować, chcę im pomagać wchodzić do rady miasta i niewiele się zmieniło przez półtora roku od ostatniego startu. Oceniajmy ludzi. Jestem człowiekiem urodzonym w Rudzie Śląskiej, wiele osób mnie zna. Zanim ocenimy przez szyld partyjny, poznajmy człowieka – mówił Marek Wesoły.

Jaki plan ma Marek Wesoły na Rudę Śląską? - To jest miasto prawie 140-tysięczne. Nie może być sypialnią Katowic, Gliwic, a powinno być jednym z miast dominujących. Musimy stworzyć elementy, dzięki którym ludzie chcieliby przyjechać do Rudy Śląskiej. Może to być centrum handlowe, które ściągałoby ludzi. Dziś w Rudzie Śląskiej popołudniami jest cicho, miasto jest zapleczem Katowic – mówił gość Radia eM.

« 1 »