107,6 FM

"Laudato si'" bestsellerem we Włoszech

Encyklika ekologiczna papieża Franciszka "Laudato si'" jest we Włoszech autentycznym bestsellerem. Byłaby bezdyskusyjnym liderem list najlepiej sprzedających się książek, gdyby nie to, że ukazała się aż w pięciu różnych wydaniach.

W rankingu „Corriere della Sera”, który zakwalifikował papieski dokument jako eseistykę, zajmuje on w tym dziale 2, 3, 4, 6 i 7 miejsce, z łączną liczbą 131 punktów, podczas gdy za pierwsze miejsce przyznaje się ich sto.

Podobnie jest w dzienniku „La Repubblica”. Na jego liście bestsellerów – również w dziale eseje – encyklika „Laudato si'” zajmuje także 2, 3, 4, 6 i 7 pozycję z identyczną sumą 131 punktów.

« 1 »

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama