107,6 FM

Halina Mlynkova - "Zabiorę Cię"

Zapowiada się prawdziwy przebój wakacji!

Nowoczesne brzmienia i pop na wysokim poziomie – Halina Mlynkova prezentuje swój najnowszy singiel „Zabiorę Cię”. Kompozycją i produkcją piosenki zajął się Leszek Wronka, odpowiedzialny za sukces ostatniej płyty artystki, Halina zadbała o fantastyczny tekst.

"Zabiorę Cię", to podsumowanie kilku ostatnich lat. Tych pięknych chwil, kiedy poznałam ludzi, z którymi chcę iść wspólną drogą, tak długo, jak tylko ze mną wytrzymają :) To też sporo zawodów, utraty zaufania, rozczarowań...A że jestem optymistką i nadal wierzę w drugiego człowieka, to podnoszę wysoko głowę i idę tam, gdzie nie będzie pustych słów, niespełnionych , z dala od krętych dróg przez innych wytyczonych. Zabiorę Cię, jeśli chcesz… - mówi Halina.

Halina Mlynkova to Artystka o ogromnej wrażliwości, ujmującej subtelności i tajemniczości. To była wokalistka Brathanków, z którymi odniosła ogromny sukces. W 2011 ukazał się pierwszy solowy album Haliny, zatytułowany “ETNOTEKA”, a w 2013 roku Halina wydała drugą solową płytę "PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA".

Halina Mlynkova - Zabiore Cie
HalinaMlynkovaVEVO

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama