107,6 FM

Dyrektor Instytutu Onkologii odwołany

To niespodziewana decyzja. Kto zastąpi na stanowisku prof. Leszka Miszczyka?

Jak podał w czwartek portal dziennikzachodni.pl, dyrektor Centrum Onkologii w Warszawie prof. Jan Walewski niespodziewanie odwołał ze stanowiska p.o. dyrektora IO w Gliwicach prof. Leszka Miszczyka, podczas gdy ten przebywał na konferencji naukowej za granicą.

Na spotkaniu przedstawicieli gliwickiej placówki z ministrem zdrowia Konstantym Radziwiłłem, które odbyło się dzień wcześniej w Warszawie, nic nie zapowiadało takiej decyzji. K. Radziwiłł miał na nim zapewnić, że śląska filia nie będzie musiała przekazywać wypracowanych przez siebie zysków na pokrywanie zadłużenia centrali w Warszawie oraz oddziału w Krakowie.

Jako kandydata do objęcia stanowiska dyrektora szpitala wymienia się Krzysztofa Składowskiego, kierownika I Kliniki Radioterapii IO w Gliwicach oraz sekretarza Polskiego Towarzystwa Radioterapii Onkologicznej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama