107,6 FM

Śląska Partia Regionalna szykuje się do wyborów

Dla Śląskiej Partii Regionalnej głównym celem w jesiennych wyborach samorządowych będzie Sejmik Wojewódzki - mówi szef Rady Politycznej Henryk Mercik.

Henryk Mercik: Śląska Partia Regionalna wybrała swoje władze ( 13 06 2018 )
Radio eM
 
Po niedawnej rejestracji Śląskiej Partii Regionalnej teraz przyszła pora na wybór jej władz. Dokonało się to we wtorek. Przewodniczącym zarządu partii został Marek Nowara, katowicki radnym z ramienia Ruchu Autonomii Śląska. Ponad zarządem - jak tłumaczył w "Rozmowie Poranka" w Radiu eM Henryk Mercik - stoi Rada Polityczna, której przewodniczy właśnie Henryk Mercik.

Jako główny cel w nadchodzących wyborach samorządowych ŚPR stawia sobie dobry wynik w wyborach do sejmiku woj. śląskiego. Niewykluczone, że partia udzieli poparcia kandydującym na prezydentów i burmistrzów miast kandydatom niezależnym - mówił gość Radia eM.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy