107,6 FM

Janusz Michałek: możliwe duże inwestycje na Śląsku

Rozpoczynający się w Katowicach kongres o inteligentnej mobilności to ważne wydarzenie - mówił w Radiu eM Janusz Michałek, prezes KSSE S.A.

Janusz Michałek: możliwe duże inwestycje na Śląsku ( 12 9 2018)
Radio eM
W "Rozmowie poranka" prezes Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej mówi, że nie widać powodów do obaw o inwestycje w naszym regionie. Silna jest branża automotive, prawdopodobnie powstaną nowe miejsca pracy. Janusz Michałek podkreślił też duże znaczenie rozpoczynającego się dziś w Katowicach międzynarodowego kongresu Impact mobility rEVolution'18, poświęconego kształtowaniu inteligentnej mobilności.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama