107,6 FM

Andrzej Dziuba: sprzedamy GKS Tychy

- W zasadzie chodzi o znalezienie inwestora dla sekcji piłkarskiej GKS Tychy - tłumaczył na antenie radia eM prezydent Tychów. - Nie chodzi nam o uzyskanie jak najwyższej ceny. Tu nie ma znaczenia, czy za tę sekcję dostaniemy milion, pięć, czy dziesięć....

Andrzej Dziuba: sprzedamy GKS Tychy ( 17 09 2018 )
Radio eM
- Miastu zależy na tym, żeby zespołowi zapewnić przyszłość. Złota akcja zostanie w rękach miasta. Cały pozostały pakiet jest do negocjacji. W najbliższym czasie ogłoszenie do rokowań - wyjaśniał na antenie Radia eM prezydent Tychów.

W Rozmowie poranka prezydent Dziuba mówił także o rosnących kosztach życia w mieście, cenach wody, infrastrukturze sportowej i kondycji tyskiego Parku Wodnego, a także o poparciu Koalicji PO Nowoczesna.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy