107,6 FM

Maciej Dziergas: Mimo protestu policjanci strzegą porządku

Nie może być tak, że policjant, który ma reprezentować majestat państwa, zarabia tyle, że nie ma zdolności kredytowej - mówił w Radiu eM Maciej Dziergas z NSZZ Policjantów. Trwa policyjny protest.

Maciej Dziergas: mimo protestu policjanci pilnują bezpieczeństwa ( 18 09 2018 )
Radio eM
Policjanci wciąż walczą o poprawę warunków swojej pracy, zwłaszcza o wyższe płace. Protest zorganizowany przez NSZZ Policjantów trwa od 10 lipca i polega na częstszym udzielaniu pouczeń zamiast wystawiania mandatów za drobniejsze wykroczenia. Jak mówił w "Rozmowie poranka" na antenie Radia eM, wiceprzewodniczący i rzecznik prasowy Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Katowicach Maciej Dziergas, mimo trwających negocjacji nie udało się wypracować porozumienia ze stroną rządową, dotychczasowych 19 propozycji ze strony rządu związkowcy uznali za działania pozoracyjne. Na 2 października policjanci wybierają się na manifestację do Warszawy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy