107,6 FM

Jarosław Wieczorek: 11 listopada musi łączyć

Obchody Narodowego Święta Niepodległości powinny wszystkich łączyć i tak są zaplanowane w Katowicach - mówi wojewoda śląski.

Jarosław Wieczorek: 11 listopada musi łączyć (8.11.2018)
Radio eM

Goszczący w "Rozmowie poranka" Radia eM wojewoda śląski zapewnia, że oficjalne obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w stolicy Górnego Śląska będą podniosłe i będą przebiegać bezpiecznie mimo trwającego protestu policjantów. Jarosław Wieczorek podkreśla, że sposób świętowania zależy od każdego z nas, a uroczystości oficjalne współorganizują różne siły polityczne, w komitecie obchodów są zarówno wojewoda, jak i marszałek województwa śląskiego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama