107,6 FM

Daniel Beger: Świętochłowice czeka audyt finansowy

- Nie wiadomo, w jakiej sytuacji finansowej są Świętochłowice, dlatego konieczny jest audyt podsumowujący rządy poprzednika - mówił w Radiu eM nowy prezydent miasta Daniel Beger.

Daniel Beger: Świętochłowice czeka audyt finansowy (15.11.2018)
Radio eM
Nowo wybrany prezydent Świętochłowic zapowiada systematyczne publikowanie wyników audytu, aby mieszkańcy znali stan finansów miasta. Daniel Beger zarzuca swojemu poprzednikowi na fotelu prezydenta, że nie ujawniał rejestru umów. Od prawdziwych zasobów budżetowych będzie zależało tempo realizacji przedwyborczych zapowiedzi, np. inwestycji w lokale mieszkalne. Daniel Beger jest zwolennikiem likwidacji straży miejskiej i w zamian utworzenia dodatkowego posterunku policji, zwłaszcza w Lipinach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama