107,6 FM

Wojciech Saługa: sprawę Kałuży wyjaśni prokuratur

Platforma Obywatelska złoży do prokuratury wniosek o zbadanie sprawy przejścia Wojciecha Kałuży z Koalicji Obywatelskiej do obozu Prawa i Sprawiedliwości - zapowiedział w Radiu eM Wojciech Saługa.

Wojciech Saługa: Sprawę Kałuży zbada prokurator (18.12.2018)
Radio eM
Były marszałek woj. śląskiego i przewodniczący regionu śląskiego Platformy Obywatelskiej zarzucił obecnym władzom województwa zmierzanie do władzy totalnej, która eliminuje opozycję. Jak wyjaśnił, w sprawie przejścia radnego Wojciecha Kałuży do obozu PiS, Koalicja Obywatelska podejrzewa korupcję polityczną.

Wojciech Saługa wyraził też przekonanie, że w Warszawie będzie jednak ulica upamiętniająca górników, którzy zginęli 16 grudnia 1981 w KWK Wujek w Katowicach. W ostatnich dniach taka nazwa ulicy w stolicy zniknęła po tym, jak władze Warszawy z prezydentem Rafałem Trzaskowskim z PO zakwestionowały zasadność wprowadzonych wcześniej zmian nazw ulic.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy