107,6 FM

W tym tygodniu... (11-17.02.2019)

Tydzień rozpoczął się obchodami Światowego Dnia Chorego, a poza tym w województwie śląskim są ferie i życie trochę wyhamowało tempo.

Relację z obchodów Dnia Chorego w Reptach, Lubecku i Gliwicach już zamieściliśmy, mamy nadzieję, że wkrótce napiszemy coś o wrażeniach z zimowych wyjazdów na ferie. A wszystkim obchodzącym Walentynki życzymy dużo szczęścia.

Szukającym swojej drugiej połówki podpowiadamy, że 17 lutego Silesia City Center będzie spotkanie "O dobrą żonę, dobrego męża" ze świadectwem, koncertem, Eucharystią i uwielbieniem.

W tym tygodniu do parafii katedralnej w Gliwicach zaprasza Towarzystwo im. Edyty Stein, a w Zabrzu odbędzie się kolejna modlitwa za miasto. 

Warto też zajrzeć do Wilii Caro w Gliwicach, gdzie 15 lutego odbędzie się wernisaż wyjątkowej wystawy  „Kresy w malarstwie polskim…”, na której zobaczymy obrazy ze zbiorów Muzeum Narodowego w Krakowie.

Można też ciągle zapisywać się na rekolekcje lectio divina, które w Kokotku dla wszystkich zainteresowanych prowadzić będzie ks. Rafał Ziajka SDS z salwatoriańskiego Centrum Formacji Duchowej w Krakowie.

Szczegóły w naszej rubryce Zaproszenia na gliwice.gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama