107,6 FM

Katowice zachęcają do picia kranówki

Do picia kranówki zachęcają w Urzędzie Miasta Katowice. Z budynków magistratu stopniowo będą znikać plastikowe butelki i dystrybutory z wodą źródlaną.

Katowice zachęcają do picia kranówki   Katowice zachęcają do picia kranówki Marcin Iciek / radio eM

Na katowickim Rynku przedstawiciele władz miasta i Katowickich Wodociągów zachęcali mieszkańców do picia wody... prosto z kranu. Smak wody bieżącej certyfikowały także katowickie przedszkolaki...

- zapraszał do picia kranówki wiceprezydent miasta Waldemar Bojarun. W ramach akcji 'Szluknij sie z kokotka' urzędnicy będą stopniowo rezygnować z dystrybutorów z wodą źródlaną w budynkach Urzędu Miasta. W Biurze Obsługi mieszkańca już teraz stanęło poidełko z wodą z sieci. Co na to mieszkańcy?

Urzędnicy zapewniają, że nie ma się czego obawiać.

- mówiła Agata Woźniak-Karolczyk z Katowickich Wodociągów.

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama