107,6 FM

Mężczyzna z kanistrami benzyny zatrzymany w nowojorskiej katedrze

Mężczyzna z dwoma kanistrami benzyny został zatrzymany w środę wieczorem po wejściu do nowojorskiej katedy św. Patryka na Manhattanie - poinformowała policja.

37-letni mężczyzna, mieszkaniec stanu New Jersey, został zatrzymany przez ochronę po wejściu do katedry, jednej z najbardziej charakterystycznych budowli w Nowym Jorku.

Pracownicy ochrony zawiadomili policję, która - po wstępnym przesłuchaniu - przewiozła mężczyznę do aresztu.

Według policji, mężczyzna miał przy sobie ponad 4 galony (ponad 15 litrów) benzyny, dwie butelki innego palnego płynu oraz dwie zapalniczki. Nie wiadomo jakie były jego zamiary.

Mężczyzna tłumaczył, że skończyło mu się paliwo w samochodzie. Nie wiadomo jednak, po co wszedł z kanistrami do katedry.

« 1 »
 • zapytanie
  18.04.2019 12:21
  Przyszedł z kanistrami, zapalniczkami i brak danych o zamiarach. Żarty?
  doceń 18
 • gut
  18.04.2019 16:11
  Może bał się, że mu ktoś ukradnie.
  doceń 5
 • Czloax
  18.04.2019 20:15
  Raport mniejszości?
  doceń 0
 • Kasia
  18.04.2019 21:38
  Czytałam w New York Times, jest to Marc Lamparello, doktorant filozofii, absolwent Boston College, wykładowca Brooklyn College, 37 lat, w kieszeni miał bilet lotniczy do Rzymu w jedną stronę... (!) Obecnie na obserwacji psychiatrycznej. Publikował coś na temat argumentów za istnieniem Boga lub przeciwko nim. Ostatni rodzaj jaki podejrzewałabym o bycie 'copycatem' ale poziom filozofii uniwersyteckiej w Stanach chyba się ostatnio obniżył...
  doceń 3

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama