107,6 FM

Kazimierz Karolczak: Oczekujemy wsparcia dla Kolei Metropolitalnej

Oczekujemy wsparcia dla Kolei Metropolitalnej - mówił w Radiu eM szef Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii Kazimierz Karolczak odnosząc się do rozpoczynającego się dziś w Katowicach Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Kazimierz Karolczak: Oczekujemy wsparcia dla Kolei Metropolitalnej (13.5.2019)
Radio eM

Jak mówił w "Rozmowie poranka" Kazimierz Karolczak, to jest priorytet jeśli chodzi o oczekiwania ze strony GZM pod adresem polityków biorących udział w kongresie. Podkreślił też, że kongres daje okazję do wielu spotkań z ludźmi polityki i biznesu, z którymi na co dzień kontakt nie jest taki łatwy. To daje możliwość np zapytania o realizację Programu dla Śląska.

Przewodniczący zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, Kazimierz Karolczak, będzie brał udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym także jako uczestnik dyskusji panelowej, m.in. o dronach. GZM jest jednym z europejskich liderów we wprowadzaniu technologii dronowych w miastach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy