107,6 FM

Rybnik-Chwałowice. Ostatnie prace przed rozpoczęciem roku szkolnego 2019/2020

Wakacje dobiegają końca, na mecie są też prace remontowe w szkołach. Najczęściej przeprowadzane są termomodernizacje i zmiana elewacji. Tylko w Rybniku na ocieplanie placówek wydano ponad 10 milionów złotych.

 Jeden z największych remontów objął Szkołę Podstawową nr 13 w Chwałowicach, o czym mówi jej dyrektor Grażyna Szarpak-Jondro:

O tym, że pracy było sporo przekonują panie sprzątaczki, które mogą już sprzątać w odmienionych salach lekcyjnych:

Rybnik-Chwałowice. Ostatnie prace przed rozpoczęciem roku szkolnego 2019/2020  

Prace obejmują 11 placówek. Są to m.in. przedszkola w Gotartowicach, Niedobczycach, czy w Boguszowicach, ale również szkoły podstawowe i średnie. W tym roku  - tylko na termomodernizację przedszkoli i szkół w Rybniku - wydano ponad 10 milionów złotych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama