107,6 FM

Tomasz Zjawiony: Śląscy przedsiębiorcy umówieni z premierem na konsultacje

- Śląscy przedsiębiorcy są umówieni z premierem na konsultacje - mówił w Radiu eM Tomasz Zjawiony, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Prezes katowickiej RIG wyraził nadzieję, że rosnące obciążenia finansowe dla przedsiębiorców, np. podniesienie płacy minimalnej, zostaną zrekompensowane innymi rozwiązaniami konsultowanymi ze środowiskiem biznesu. Stąd nadzieje pokładane w rozmowach z premierem Mateuszem Morawieckim, który podczas niedawnego spotkania z przedsiębiorcami w Katowicach obiecał kolejne już wkrótce.

Data najbliższego - jak powiedział Tomasz Zjawiony - została umówiona wkrótce po wyborach, na czas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama