107,6 FM

Transmisje Mszy Świętej z Katedry Chrystusa Króla na antenie Radia eM

Od poniedziałku do soboty zapraszamy do wysłuchania transmisji Mszy Świętej z Katedry Chrystusa Króla za pośrednictwem Radia eM. Transmisja Mszy Świętej także w każdą niedzielę.

Od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 na antenie Radia eM będzie transmitowana Msza Święta z Katedry Chrystusa Króla. Zachęcamy do modlitwy w intencji cierpiących i ofiar koronawirusa na całym świecie. Można to robić za pośrednictwem Radia eM.

Słuchaj Mszy Świętej w Radiu eM od poniedziałku do soboty o godz. 18.00:

  • internetowo (https://www.radioem.pl/Sluchaj)
  • lub za pośrednictwem fal radiowych na 107,6 fm

 

Transmisja Mszy Świętej niedzielnej:

Radio eM tradycyjnie w niedzielę w samo południe prowadzi transmisję z Katedry Chrystusa Króla w Katowicach. W związku z pandemią koronawirusa, wszystkich zachęcamy do włączenie się w radiową transmisję Mszy Świętej o godz. 12.00.

Przypomnijmy, że pozostanie wiernym w domach zaleca metropolita katowicki abp Wiktor Skworc. Archidiecezja katowicka. Wszyscy objęci dyspensą od obowiązku uczestnictwa we Mszy św.

Do korzystania z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. i przeżywania jej za pośrednictwem środków społecznego przekazu – zaapelował również przewodniczący KEP abp Stanisław Gądecki.

Słuchaj Mszy Świętej w Radiu eM w niedzielę o godz. 12.00:

  • internetowo (https://www.radioem.pl/Sluchaj)
  • lub za pośrednictwem fal radiowych na 107,6 fm
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama