107,6 FM

Bogusław Chrabota: Sprawę wyborów wygrał Gowin, a nie opozycja

Sprawę wyborów wygrał Gowin, a nie opozycja - ocenił na antenie Radia eM redaktor naczelny dziennika "Rzeczpospolita" Bogusław Chrabota. Jak podkreślił, to szef Porozumienia wynegocjował z szefem PiS odsunięcie wyborów prezydenckich w czasie.

Gość "Rozmowy poranka" zauważył, że jako pierwszy dziennikarz w Polsce twierdził, że wyborów 10 maja nie będzie i nigdy nie przestał wątpić w tę ocenę. Jego zdaniem wszystkie przygotowania do wyborów były tylko grą.

Bogusław Chrabota zauważył, że teraz Platforma Obywatelska dostała szansę na zmianę kandydata na prezydenta. W jego opinii mógłby nim zostać Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy.

Redaktor naczelny "Rzeczpospolitej" przyznał, że teraz znów rozpocznie się ostra kampania wyborcza.

Cała "Rozmowa poranka":

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy