107,6 FM

1.7.2020 | Natalia Kukulska

Dziś mam dylemat – czy zaproponować Państwu ożywczą dawkę energii, czy letnie zanurzenie w nostalgię… Może moje pomysły pogodzi Fryderyk Chopin? Nie, nie żartuję - to właśnie jego, z okazji 210 urodzin, ożywia w swoim najnowszym singlu Natalia Kukulska. Chopina nie trzeba ożywiać, ktoś powie. Oczywiście, że nie trzeba. Ale można! I to poruszając „Czułe struny...” Tak więc dziś w rozmowach w hamaku będzie wzniośle, będzie czule i będzie pięknie…

1.7.2020 | Natalia Kukulska  

"Polonez As-dur" przyniósł sporo energii i patosu, zaś w płycie "Czułe struny", jak przekonuje Natalia Kukulska, znajdziemy znacznie więcej melancholii i czułości. Rozmawiamy o uczuciach, tęsknotach i o Oldze Tokarczuk, która w noblowskiej przemowie przypominała znaczenie czułości. W tej części "Rozmów w hamaku" również o tym, jak szukać harmonii, być blisko tych, których kochamy i odpoczywać.

1.7.2020 | Natalia Kukulska  

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Rozmowy w hamaku

Rozmowy w hamaku  

Lato 2020 różni się od wakacji jakie znam. Być może nie uda się wypoczywać w sposób, do którego przywykliśmy - w końcu wiele atrakcji stało się niedostępnych. Dlatego proponujemy Wam „Rozmowy w hamaku", w których będziemy szukać harmonii, radości i odpoczynku razem z naszymi ulubionymi artystami i sportowcami.

Programy