107,6 FM

6.7.2020 | Czesław Jakubiec

Ponoć brakuje nam uśmiechu, luzu i beztroski… Takiego błogiego bujania w wakacyjnym hamaku, dzięki któremu problemy z nas spłyną do reszty. No cóż… myślę, że jakieś remedium znalazłam – przynajmniej dla miłośników kabaretu i muzyki operowej, bo taki mariaż nie bez sukcesów od lat proponuje Czesław Jakubiec, którego artystyczne ścieżki w roku 2020 połączyły się z Kabaretem Hrabi  Co z tego wyniknie? Ano czas sięgnąć po telefon…

6.7.2020 | Czesław Jakubiec  

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będą Państwo mieli to z głowy - przekonuje Czesław Jakubiec, który wraz z Kabaretem Hrabi postanowił udowodnić, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

6.7.2020 | Czesław Jakubiec  

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Rozmowy w hamaku

Rozmowy w hamaku  

Lato 2020 różni się od wakacji jakie znam. Być może nie uda się wypoczywać w sposób, do którego przywykliśmy - w końcu wiele atrakcji stało się niedostępnych. Dlatego proponujemy Wam „Rozmowy w hamaku", w których będziemy szukać harmonii, radości i odpoczynku razem z naszymi ulubionymi artystami i sportowcami.

Programy