107,6 FM

28.07.2020 | Pracowite wakacje Kuby Badacha

- Nie wyobrażam sobie wakacji bez warsztatów PoluZONE w Jaworznie. Te warsztaty to nasze oczko w głowie - podkreśla Kuba Badach. Posłuchajcie o specyfice niezwykłych spotkań muzycznych, o intensywnej pracy, twórczych spotkaniach i świetnej zabawie.

Kuba Badach, PoluZONE 2019   Kuba Badach, PoluZONE 2019

- Tak się odmroziło, że całe kry lodowe się odrywają, mnóstwo intensywnej pracy, nagrań, spotkań - mówi o wyjściu z lockdown'u Kuba Badach. W rozmowie wracamy do trudnych doświadczeń związanymi z pandemią. - To był czas rozłąki z żoną, której nie udało się wrócić z zagranicy, a także czas trudny artystycznie i twórczo - mówi artysta. Zadaje też gorzko brzmiące pytania: Czy kultura jest zbytkiem? Czy wyobrażacie sobie życie bez muzyki, książek, filmu?

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Rozmowy w hamaku

Rozmowy w hamaku  

Lato 2020 różni się od wakacji jakie znam. Być może nie uda się wypoczywać w sposób, do którego przywykliśmy - w końcu wiele atrakcji stało się niedostępnych. Dlatego proponujemy Wam „Rozmowy w hamaku", w których będziemy szukać harmonii, radości i odpoczynku razem z naszymi ulubionymi artystami i sportowcami.

Programy