107,6 FM

8.7.2020 | Siostry Melosik

Piosenka musi mieć melodię… a i tekst nie jest sprawą obojętną – dobrze gdy głos wokalisty jest miły dla ucha, a aranżacja zadowala nawet konesera…- jakie to wszystko proste, prawda? Ale żeby dobrze zagrało – czasem prócz talentu trzeba ciężkiej pracy i to przez długie lata… właśnie o tym z wdziękiem przekonują autorki takich piosenek jak „Batumi”, „Równocześnie”, czy „Coś nie tak” – Siostry Melosik - to właśnie ich muzyka ukołysze nas dzisiaj w hamaku.

 

"Nawet ty" - najnowszy singiel Martyny i Dagmary dziś towarzyszy nam w hamaku. Zaglądamy za kulisy powstania tego utworu, rozmawiamy o rodzinie, przyjaciołach i niezwykłej relacji sióstr bliźniaczek. Jeżeli zastanawiacie się jak się wspierają, czym się różnią, czy się kłócą i za co się cenią - warto posłuchać!

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Rozmowy w hamaku

Rozmowy w hamaku  

Lato 2020 różni się od wakacji jakie znam. Być może nie uda się wypoczywać w sposób, do którego przywykliśmy - w końcu wiele atrakcji stało się niedostępnych. Dlatego proponujemy Wam „Rozmowy w hamaku", w których będziemy szukać harmonii, radości i odpoczynku razem z naszymi ulubionymi artystami i sportowcami.

Programy