107,6 FM

14.07.2020 | Magda Bereda

Dziś na hamaku króluje YouTube i youtuberka: Magda Berededa, którą wyłowiłam z sieci już jakiś czas temu – a dziś odkrywają ją kolejne stacje radiowe i telewizyjne.

14.07.2020 | Magda Bereda  

Zaczynała od coverów, żartobliwych przeróbek, dzięki którym znalazła się wśród najpopularniejszych nastoletnich vlogerek.
Magda Bereda to sympatyczna dziewczyna, która od kilku lat zachwycała widzów na swoim kanale na YouTube. Jej kariera rozwija się w błyskawicznym tempie, a vlogerka coraz częściej zapraszana jest do nowych projektów muzycznych. Mogliśmy zobaczyć ją między innymi w drugiej edycji programu The Voice Kids. Pomagała ona utalentowanym dzieciakom w przygotowaniach do programu i wystąpiła w jesiennej edycji Tańca z gwiazdami. Co robi teraz?

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Rozmowy w hamaku

Rozmowy w hamaku  

Lato 2020 różni się od wakacji jakie znam. Być może nie uda się wypoczywać w sposób, do którego przywykliśmy - w końcu wiele atrakcji stało się niedostępnych. Dlatego proponujemy Wam „Rozmowy w hamaku", w których będziemy szukać harmonii, radości i odpoczynku razem z naszymi ulubionymi artystami i sportowcami.

Programy