107,6 FM

Europejskie Spotkanie Młodych w tym roku w Taizé, w formie online

Po raz pierwszy Europejskie Spotkanie Młodych odbędzie się w Taizé. Program spotkania zaplanowanego od 27 grudnia 2020 r. do 1 stycznia 2021 r. będzie w całości transmitowany online. ESM zaplanowane pierwotnie w Turynie w północnych Włoszech przełożone zostało na kolejny rok.

Program spotkania w Taizé będzie transmitowany w całości online, aby umożliwić udział młodym ludziom z całego świata we wspólnych modlitwach, warsztatach i medytacjach biblijnych.

Temat tego 43. Europejskiego Spotkania Młodych to tytuł tekstu, który brat Alois napisał z tej okazji: „Mieć nadzieję w porę i nie w porę – zaproszenie do refleksji na 2021 rok”. Pełna wersja tekstu zostanie opublikowana 21 grudnia.

Pełny program jest dostępny online na stronie Taizé (https://www.taize.fr/fr_article29758.html).

Młodzi ludzie w wieku od 18 do 30 lat, którzy chcą uczestniczyć w małych grupach tworzonych online i zadawać pytania prelegentom, muszą zarejestrować się przed 20 grudnia online na stronie (https://www.taize.fr/fr_article29337.html)

Wszyscy, którzy zechcą, będą mogli śledzić najważniejsze wydarzenia programu, w szczególności wspólne modlitwy i warsztaty. Wszystkie warsztaty o godz. 15.00 będą tłumaczone na język polski.

Już w czerwcu ogłoszono, że spotkanie zaplanowane pierwotnie w Turynie, w północnych Włoszech, zostało przełożone na następny rok.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama