107,6 FM

Tomasz Zjawiony: Kongres to szansa na spotkanie 4-5 tysięcy potencjalnych partnerów biznesowych

W czwartkowej „Rozmowie Poranka” prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zapraszał do udziału w 12.Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Wydarzenie zaplanowane jest na 20-22 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Hasło przewodnie spotkania to „Face the Challenge – Biznes w obliczu wielkich wyzwań”. – W historii gospodarko po roku 90 ani przedsiębiorcy, ani przedstawiciele samorządów gospodarczych nie pamiętają tak trudnych czasów – podkreślił Tomasz Zjawiony, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. – Począwszy od transformacji, a skończywszy na wyzwaniach związanych z kosztami inflacji czy nawet relacje z Unią Europejską: to wszystko wpływa negatywnie na funkcjonowanie rynku, nie tylko polskiego, ale i światowego – zauważył.

Dyskusje zaplanowane w trakcie Kongresu mają wskazać przedsiębiorcom możliwe drogi radzenia sobie z obecną sytuacją. – To szansa na spotkanie 4-5 tysięcy potencjalnych partnerów biznesowych. Będą panele poświęcone nawiązywaniu relacji biznesowych, będziemy zachęcać do interakcji – mówił T. Zjawiony.

Tomasz Zjawiony: Kongres to szansa na spotkanie 4-5 tysięcy potencjalnych partnerów biznesowych
Radio eM
« 1 »

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.