107,6 FM

Ludzie radia

Kontakt z redakcjąks. Rafał Skitek

redaktor naczelny

rafal.skitek@radioem.pl

 

 

 

Kontakt z redakcjąSylwester Strzałkowski

zastępca redaktora naczelnego i szef publicystyki

sylwester.strzalkowski@radioem.pl

 

 

 

Kontakt z redakcją

Barbara Hobzda

szef działu informacji

barbara.hobzda@radioem.pl

 

 

 

Kontakt z redakcją

Marek Piechniczek

szef anteny

marek.piechniczek@radioem.pl

 

 

 

Kontakt z redakcjąDominika Szczawińska-Ziemba

publicysta, dziennikarz

dominika.szczawinska@radioem.pl

 

 

 

Kontakt z redakcją

Dariusz Żbikowski

szef muzyczny

dariusz.zbikowski@radioem.pl

 

 

 

 Kontakt z redakcjąJoanna Wyleżoł-Żegolewska

redaktor strony internetowej, serwisant

joanna.wylezol@radioem.pl

 

 

 

Kontakt z redakcjąAgnieszka Skrzypczyk

serwisant, reporter
agnieszka.skrzypczyk@radioem.pl     

 

 

 

 

Kontakt z redakcjąDominika Bem

publicysta, reporter

dominika.bem@radioem.pl

 

 

Kontakt z redakcjąMarta Sudnik-Paluch

publicysta, reporter

marta.paluch@radioem.pl

 

 

 

Kontakt z redakcją

Justyna Stolfik - Binda

publicysta, serwisant, reporter

justyna.stolfik@radioem.pl

 

 

 

Kontakt z redakcjąAdrian Urbanek

serwisant, reporter

adrian.urbanek@radioem.pl

 

 

 

Kontakt z redakcjąMateusz Kornas

redaktor strony internetowej, serwisant, reporter

mateusz.kornas@radioem.pl

 

 

 

Kontakt z redakcją

Marcin Iciek

reporter

marcin.iciek@radioem.pl

 

 

 

Kontakt z redakcją

Agata Nurek

 reporter

 agata.nurek@radioem.pl

 

 

 

Kontakt z redakcjąAneta Kuberska-Bębas

dziennikarz, publicysta

aneta.kuberska@radioem.pl

 

 

 

Kontakt z redakcją

Katarzyna Widera-Podsiadło

dziennikarz, publicysta

katarzyna.widera@radioem.pl

 

 

 

Kontakt z redakcją

Krzysztof Opara

prezenter, dziennikarz muzyczny

krzysztof.opara@radioem.pl

 

 

 

Kontakt z redakcją

Grzegorz Bociański

prezenter, dziennikarz muzyczny

grzegorz.bocianski@radioem.pl

 

 

 

Kontakt z redakcją

Robert Passia

prezenter, publicysta

robert.passia@radioem.pl

 

 

 

Kontakt z redakcją

Łukasz Tura

dziennikarz, publicysta

lukasz.tura@radioem.pl

 

 

 

« 1 »
DO POBRANIA: |

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy