107,6 FM

Uniwersytet Ekonomiczny w nowej odsłonie [ZDJĘCIA]

Debaty, spotkania przedsiębiorców i wydarzenia artystyczne - takie nowe funkcje ma spełniać rektorat Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Uniwersytet Ekonomiczny w nowej odsłonie [ZDJĘCIA]   Rektorat Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach Agata Nurek /Radio eM Budynek przy ul. 1 Maja 50 właśnie został otwarty po gruntownym remoncie. Marcin Krupa, prezydent Katowic przypomniał, że obiekt kiedyś spełniał funkcje ratusza gminy Bogucice-Zawodzie:

Remont rektoratu rozpoczął się w 2010 roku.  W trakcie prac pojawiały się jednak zmiany w projekcie i problemy z wykonawcami. Jak zmienił się budynek? Mówi Robert Tomanek,  rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach:

Inwestycja kosztowała 20,5 mln złotych. Pieniądze pochodziły z budżetu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Urzędu Marszałkowskiego, Miasta Katowice oraz środków własnych uczelni. Dziś [18.09.18] rektorat Uniwersytetu Ekonomicznego poświęcił abp Wiktor Skworc, metropolita katowicki.

Uniwersytet Ekonomiczny w nowej odsłonie [ZDJĘCIA]   Odnowione wnętrza rektoratu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach Agata Nurek /Radio eM

« 1 »

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama