107,6 FM

 • Cieślanin
  16.04.2019 02:45
  Media piszą, źe uratować jakieś przedmioty z tego pożaru. A czy uratowany Pana Jezusa w Największym Sakramencie? A może Boga jest
 • Hammurabi
  16.04.2019 09:24
  Kiedyś wpadła mi ręce kronika oblężenia Wrocławia spisana przez ks. P. Peikerta [ proboszcz parafii św. Maurycego ] to było dawno ,Detali nie pamiętam , zapamiętałem jedną myśl spisaną na okoliczność hekatombicznych zniszczeń - wielkie muszą być grzechy narodu niemieckiego skoro Bóg rzuca na szalę sprawiedliwości swoje świątynie .

  Ne wiem czy to było podpalenie [ patrząc na Francję tej możliwości bym nie odrzucał ] czy tylko przypadek ale wiem ,że jeżeli symbol Francji został zniszczony w Wielkim Tygodniu … to patrząc na znaki czasu TO NIE MOŻE BYĆ PRZYPADEK , nie wierzę aby Pan tak bez żadnego powodu do tego dopuścił , to zły omen … i tutaj kończy się wspólna droga intuicji i nauki , stawiam na intuicję .
 • Hrabia
  16.04.2019 17:04
  Swiatynia po pozarze staje sie symbolem Kosciola we Francji.
  doceń 5
 • Megan
  24.04.2019 21:28
  ierzę, że Francuzi odbudują katedrę, w której przez wieki biło serce ich ojczyzny, i że będzie to odbudowa nie tylko w formie architektonicznego kształtu, ale że wraz z nową świątynią odro
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama