107,6 FM

Katowice: premier Mateusz Morawiecki i wicepremier Beata Szydło na pikniku militarnym

Na Placu Sejmu Śląskiego w Katowicach odbył się dziś piknik militarny. Obecni byli premier Mateusz Morawiecki i wicepremier Beata Szydło. Wydarzenie zorganizowano w 100. rocznicę wybuchu I Powstania Śląskiego.

Dzisiaj przypada dokładnie 100 lat od wybuchu I Powstania Śląskiego. Dlatego w regionie gościł premier Mateusz Morawiecki oraz wicepremier Beata Szydło. Mateusz Morawiecki najpierw złożył kwiaty przed Pomnikiem Powstańców Śląskich, następnie wziął udział w defiladzie i pikniku militarnym, który odbył się na Placu Sejmu Śląskiego w Katowicach. Na miejscu była nasza reporterka, Agnieszka Skrzypczyk:

Można było dokładnie obejrzeć m.in.: kołowy transporter opancerzony 'Rosomak”, czy czołgi lub wyrzutnie rakiet POPRAD.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama